dziedziniec

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego 2015 / 2016

Drodzy Uczniowie ,Rodzice,  Szanowni Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi, Przyjaciele Szkoły…

Z okazji zakończenia Roku Szkolnego, składam Podziękowania za wspólnie spędzony czas, okazywanie mi wsparcia       w codziennej pracy i poparcia w działaniach, zgodnych z założoną koncepcją rozwoju szkoły.

Dziękuję za sympatię, którą okazywaliście każdego dnia, za wszystkie gesty i słowa, którymi utwierdziliście mnie w przekonaniu, że to był dobry rok dla całej społeczności szkolnej, bo każda moja decyzja była podejmowana dla dobra wszystkich Podmiotów Szkoły i dla dobra organu prowadzącego – Starostwa Powiatu Wrocław: umiejętne gospodarowanie środkami finansowymi, rozwój placówki, nowe inicjatywy współpracy zagranicznej i z pracodawcami lokalnego rynku pracy, projekty unijne, remonty i doposażenie, poprawa bezpieczeństwa i wiele innych działań, z których jestem dumna. Tak, potwierdzam „warto było szaleć tak, aż do bólu”, bo tylko dzięki zaangażowaniu, pełnemu poświęceniu, wizjom             i marzeniom osiągamy sukces !!! Wy wszyscy, tu w PZS NR 1 w Krzyżowicach, doceniliście moje zaangażowanie   i za to dziękuję i z tego jestem dumna!

To był zaszczyt z Wami pracować i uczyć. Tak wspaniałej załogi, ludzi z pasją się nie zapomina. Nie pozwólcie zabić w sobie tej zapału i nadziei …nikomu !

                                                                                                                                                                             

 Joanna Tomaszek  

Dyrektor PZS  Nr 1
w Krzyżowicach

                        

Share this Post!

About the Author : kkwiecien