Powiatowy Zespół Szkół

logo PZS 1Nr 1 w Krzyżowicach

ul.Główna 2

Tel/fax 071/311-84-79

e-mail: pzs@pzs-krzyzowice.wroc.pl

www.pzs-krzyzowice.wroc.pl

                    Rok założenia 1947


Informujemy, że obchody 70 – lecia szkoły ze zjazdem absolwentów są zaplanowane na 9 czerwca 2018 roku.
Wkrótce opublikujemy program i zaproszenie do współpracy.


Szanowni Państwo!

Absolwenci, Rodzice, Profesorowie, Pracownicy

i Sympatycy PZS Nr 1 w Krzyżowicach

Z radością informujemy że, w roku 2017 przypada 70 rocznica istnienia Powiatowego Zespołu Szkół Nr 1 w Krzyżowicach, kiedyś Zespołu Szkół Rolniczych.

Urodziny tak zacnej Jubilatki są okazją do wspólnego Świętowania , na które serdecznie zapraszamy. O ustalonym terminie uroczystych obchodów jubileuszu 70 – lecia powiadomimy,  przypomnimy w lokalnej prasie, mediach,  na stronach internetowych naszej szkoły. Przewidywany na wrzesień/ pierwsza dekada października 2017.

 Tymczasem prosimy  o przygotowanie i przekazanie swoich wspomnień , refleksji, materiałów fotograficznych( skany) dokumentów, dyplomów itp. Będziemy wdzięczni za każde słowo, zwłaszcza z tamtych lat, „Gdy atramentu plamy na palcach były jedynym brudem żywota” – na pewno w pamięci i sercu zostało coś, co warto przekazać, czym warto się podzielić, nawet z łezką w oku. Prosimy przesyłać  mailem na adres szkoły w temacie:  JUBILEUSZ

Materiały przesłane przez Państwo staną się kolejnym rozdziałem Elektronicznego Suplementu Monografii, który będzie publikowany na stronach szkoły w zakładce JUBILEUSZ . Planujemy wydanie pamiątkowego  pendriva z zapisem  Państwa wspomnień. Dotknijcie historii, która dotyczy Was i Waszych bliskich i odkryjcie, że prawdziwi bohaterowie są wśród Was. Nie musi to być zapis wielkich czynów; to co najważniejsze dzieje się w codzienności.

Z wyrazami szacunku i zaufania

Z nadzieją na twórczą współpracę!

Dyrektor Katarzyna Cebryń

oraz

Zespół ds. obchodów 70 – lecia

 PZS Nr 1 w Krzyżowicach